КХЛ прийняла заявку від українського клубу

Континентальна хокейна ліга прийняла заявку ХК "Будівельник" на вступ і участь у чемпіонаті КХЛ.

1 квітня 2010 завершився прийом заявок від хокейних клубів, які бажають вступити до Континентальної хокейної ліги і виступати в Чемпіонаті КХЛ в сезоні 2010/2011 років. Зокрема, заявку на вступ до Ліги подав київський ХК "Будівельник".

Окрім українців, в КХЛ мають намір вступити "Югра" (Ханти-Мансійськ, Росія), "Газовик" (Тюмень, Росія), "Лев" (Градец Кралове, Чехія), "Вітру" (Вільнюс, Литва) і "Крила Рад" (Москва, Росія).

Отримані Лігою заявочні документи свідчать про те, що станом на даний момент найкращими перспективами володіють "Югра" і "Будівельник". Заявки цих клубів містять прозору і якісну інформацію з інфраструктури і фінансовим гарантіям.

Вже з наступного тижня Континентальна хокейна ліга приступає до інспектування потенційних новачків на предмет відповідності клубних інфраструктур, фінансової спроможності та інших критеріїв участі в Чемпіонаті.

Клуби, які в результаті проведених досліджень будуть визнані відповідними Регламенту і інших критеріїв вступу в КХЛ, зможуть приєднатися до Чемпіонату КХЛ в майбутньому сезоні.

Читайте також:

Україна посіла друге місце на чемпіонаті світу з хокею

ХК "Будівельник" - без гравців та тренерів, але з великими амбіціями

"Сокіл" пролетів повз фінал Екстраліги

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: