КХЛ назвала п'ять імен людей, винних у смерті хокеїста Черепанова

П'ятеро людей, які входили до штату "Авангарда" та "Витязя", дискваліфіковані КХЛ у справі трагічної смерті хокеїста цього клубу Олексія Черепанова.

Континентальна хокейна ліга (КХЛ), розглянувши всі обставини за фактом загибелі хокеїста омського "Авангарда" Олексія Черепанова, прийняла рішення про безстрокову дискваліфікацію чотирьох причетних до трагедії осіб. 

Про це у п'ятницю заявив директор ліги з правового та корпоративного забезпечення Володимир Сараєв, оприлюднивши рішення дисциплінарного комітету КХЛ. 

"Було ухвалене рішення дискваліфікувати безстроково без права посідати будь-які посади в клубах і структурі КХЛ Костянтина Потапова, який раніше посідав посаду президента "Авангарда"; Михайла Денисова, який раніше посідав посаду директора "Вітязя"; Анатолія Бардіна, який посідає посаду генерального менеджера "Авангарда"; лікаря команди "Авангард" Сергія Бєлкіна", – повідомив Сараєв. 

Він додав, що ще один лікар "Авангарда" Дмитро Батушенко дискваліфікований на два роки. За словами Сараєва, усі п'ятеро протягом семи днів можуть оскаржити вердикт дисциплінарного комітету КХЛ у Спортивному арбітражному суді. 

Нагадаємо, що згідно з текстом Акту судово-медичного дослідження, Черепанов протягом як мінімум року страждав від хронічного міокардиту, який є несумісним із заняттями професійним спортом. У крові хокеїста був знайдений кордіамін – заборонений Світовим антидопінговим агентством препарат, який застосовується для стимулювання і лікування серцево-судинної системи і органів дихання.

Встановлено, що кордіамін був введений в організм хокеїста за три години до початку фатального матчу у Чехові. 

Читайте також:
Доведено: Черепанов приймав допінг
У Росії під час матчу помер хокеїст
Команда Ягра виграла "Матч зірок КХЛ"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: