Китай займеться пошуком красунь

Медалісти Олімпійських ігор у Пекіні будуть отримувати свої нагороди з рук найвродливіших представниць слабкого полу.

Китайські красуні
Китайські красуні (Фото - sandytimes.ru)
Китайський національний комітет з проведення пекінської Олімпіади-2008 приступив до набору дівчат, яким належить брати участь в церемоніях нагородження переможців в змаганнях та інших урочистих заходах. 

Потрібні тільки найкрасивіші та найграціозніші. Фігура та зріст також мають значення - низеньких та повненьких олімпійський комітет просить не турбуватися. 

"Ми пред'являємо до майбутніх учасниць цих церемоній на Іграх цілком конкретні вимоги, - роз'яснив суть задачі представник організаційного комітету Чжао Дунмін. - Вони, зокрема, стосуються зросту дівчат, який в середньому повинен складати від 169 до 178 см." 

Вже вирішено, що всі красуні, яким належить виносити золото, срібло і бронзу на церемонії нагородження олімпійськими медалями переможців Ігор, повинні бути студентками китайських вузів у віці від 19 до 25 років. У них буде особлива уніформа, в якій дівчата виглядатимуть просто чарівно. 

А тим часом інші красуні, представниці конкурсу "Міс світу", вже зараз співпрацюють з організаторами Олімпійських ігор в Пекіні – дивіться наш відеосюжет.

ВідеоСпівпраця краси і спорту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: