Китайці запропонували Болту контракт на 100 мільйонів доларів

Китайська компанія запропонувала ямайському спринтеру Усейну Болту 5-річний контракт на суму більше 100 мільйонів доларів.

Китайська компанія, назва якої тримається в секреті, запропонувала триразовому олімпійському чемпіону, триразовому чемпіону світу та рекордсмену світу, ямайському спринтеру Усейну Болту 5-річний контракт на суму більше 100 мільйонів доларів.

При цьому суперзірці легкої атлетики пропонується ледве не заснувати свою фірму, для чого китайці готові викупити будь-яку компанію, з якою Усейн має договірні відносини.

Якщо угода не піде в розріз з принципами Болта, і він дасть принципову згоду, китайці підпишуть контакт з найшвидшою людиною планети протягом тижня.

Усейн Болт поки не коментує цю пропозицію.

В той же час, агент з маркетингу Ажані Вільямс, який представляє інтереси Болта в Азії, заявив, що пропозиція китайської сторони – не єдина. Є ще інший варіант, який може перебити зазначену суму угоди удвічі. Проте переговори ускладнюються через світову економічну кризу.

Агент відмовився розкрити карти повністю і назвати зацікавлені в настільки великому контракті фірми. Проте було обіцяно – як тільки Усейн поставить свій підпис під договором, всі умови угоди будуть оприлюднені.

За попередніми підрахунками Болт може заробити на контракті близько 115 млн. доларів за п'ять років, проте потенційно угода може принести йому суму, що майже втричі перевищує зазначену – тобто, близько 300 мільйонів, які будуть забезпечені товарообігом в Китаї і по всьому світі.

Читайте також:

Болт назвав межу своїх можливостей

Усейну Болту подарували 2,7 тонни Берлінського муру

Найшвидший спортсмен планети потрапив в аварію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: