Китай забезпечить увесь футбольний світ вувузелами

Собівартість виробництва одного ріжка не перевищує сорока центів, а ціни на готову продукцію доходять до десяти доларів за одну вувузелу.

Китайська іграшкова фабрика "Гвангда" планує значно збільшити обсяги виробництва африканських духових ріжків в найближчий рік. На думку Лілі гва, одного із співвласників компанії, вувузели будуть користуватися популярністю і після чемпіонату світу з футболу, а "Гвангда" допоможе поширити нову традицію уболівальників по всьому світу.

У середньому за день виробляється понад двадцять тисяч вувузелів, а до сьогоднішнього дня компанія зробила вже більше одного мільйона ріжків, які дзижчать.

Трохи більше 90 відсотків вувузелів, проданих в Африці, були виготовлені в Китаї. Права і патент на нехитрий музичний інструмент належать громадянинові ПАР Нілу Ван Схалвіку, але реалізувати ідею на повну силу змогли лише східні компанії.

Собівартість виробництва одного ріжка не перевищує сорока центів, а ціни на готову продукцію доходять до десяти доларів за одну вувузелу. Таким чином, компанія, що зайняла впевнену позицію у виробництві ріжків зі старту чемпіонату світу з футболу, через рік окупиться більш ніж у десятикратному розмірі.

Деякі китайські компанії, в тому числі й "Гвангда", почали експортувати до Африки вувузели ще минулого року, але перед продовженням футбольного турніру обіг продукції збільшився в десятки разів.

Читайте також:

Вболівальникам на чемпіонаті світу порекомендували запастися вазеліном

Вчені вияснили, чому футболісти на ЧС-2010 б'ють повз ворота

Капелло дозволив футболістам збірної Англії випити пива

Чемпіонат світу з футболу: турнірні таблиці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: