Киян запрошують на бокс!

13 вересня 2007 року в київському Палаці спорту відбудеться міжнародний турнір з професійного боксу під назвою "Володар рингу".

Узєлков - Кампільо
В’ячеслав Узєлков та Габріель Кампільо на церемонії зважування (Фото - boxnews.com.ua)
Напередодні міжнародного боксерського турніру "Володар рингу", що відбудеться 13 вересня в київському Палаці спорту, відбулася офіційна церемонія зважування. Учасники головних двобоїв цього вечора уклалися в рамки відведених вагових категорій з першої спроби. 

Головною подією вечора стане двобій за вакантний титул Інтерконтинентального чемпіона за версією WBA між В’ячеславом Узєлковим (16-0, 9 нокаутів) та іспанцем Габріелем Кампільо (12-0, 5 нокаутів). В’ячеслав показав на вагах позначку 78,75 кг, тоді як його супротивник - 78,6 кг. 

Також відбулася прес-конференція учасників бою. На питання про зміну суперника (українець повинен був проводити бій проти американця Еріка Хардінга, але того не випустили з країни через невиплату аліментів) і підготовку до бою Узєлков відповів: 

"Часу на якісь зміни фактично не було. Однак новий супротивник був підібраний так, щоб якоюсь мірою нагадувати Хардінга". 

Бокс
Суперник Узєлкова Кампілло на питання - чи є майбутній бій спортивним інтересом чи виключно грошовою вигодою - відповів: 

"Це просто спортивний інтерес, мені подобається ризикувати. Хоча й не приховуватиму, що за майбутній бій я повинен одержати свій найбільший гонорар у кар’єрі". 

В рамках турніру відбудеться бій за звання чемпіона Східної Європи в вазі до 69,8 кг між львів'янином Романом Джуманом (23-3, 10 нокаутів) і Романом Гонцою (16-1-1, 4 нокаути) з Молдови.

Також пройдуть рейтингові бої, в яких візьмуть участь провідні українські боксери-професіонали – Сергій Федченко (16-0, 6 нокаутів), Валерій Бражник (14-0, 9 нокаутів), Максим Бурсак (10-0, 1 нокаут) і Автандил Хурцидзе (10-1-2, 7 нокауту).

Напевно глядачів також зацікавить матч-реванш, в якому зустрінуться суперважковики Олександр Кабанов (2-1, 2 нокаути) і Андрій Кондрич (2-3). На минулому турнірі National Box Promotion Андрій зміг завдати 2-метровому велетню Кабанову першої поразки в його кар'єрі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: