Київ не зміг провести змагання Кубка світу з фрістайлу

Фрістайліст Станіслав Кравчук та лижниця Валентина Шевченко провели гарну репетицію перед чемпіонатом світу.

Сьогодні в Москві пройшов завершальний етап розиграшу Кубка світу з фрістайлу у дисципліні "аеріалз" (акробатичні стрибки). Раніше FIS планувало вперше провести етап Кубка світу з фрістайлу у Києві, і наша столиця навіть фігурувала в офіційному календарі (змагання повинні були пройти у Києві 21 лютого), але задовго до завершення сезону представники української федерації вимушені були відмовитися від проведення так престижних змагань і визнати, що їм не під силу взяти на себе такі серйозні змагання.

Для українських майстрів фристайлу шостий етап Кубка світу склався успішно. Другий етап поспіль у призерах опинився Станіслав Кравчук. Як і неділю тому в канадському Кенморі, він посів 3-є місце. Переможцем етапу став американець Раян Сент-Ондж, друге місце у Дмитра Дащинського з Білорусі.

У фіналі також виступали наші Енвер Аблаєв і Олександр Абраменко, які посіли 6-е та 7-е місця відповідно. За підсумками шести етапів сезону 2008/2009 Абраменко показав кращий результат з українців і посів у загальному заліку Кубка світу у дисципліні "аеріалз" 9-е місце.

У змаганні у жінок у фіналі виступали наші Надія Діденко (6-е місце) і Ольга Полюк (8-е місце). Ольга Волкова в Москві показала 15-й результат.

Тепер наших майстрів повітряної акробатики чекає головний старт сезону – чемпіонат світу з фрістайлу. Він пройде 2-8 березня в Японії.

Цими ж вихідними на етапі Кубка світу із санного спорту, що пройшов у канадському Калгарі, українка Наталія Якушенко посіла 8-е місце. Лілія Лудан у Калгарі показала 15-й результат. Перед останнім етапом Кубка світу Якушенко у загальному заліку посідає 4-е місце.

Лижники в суботу провели останні гонки перед чемпіонатом світу, що стартує цього тижня у чеському Ліберці. Генеральна репетиція вдалася українці Валентині Шевченко, яка у гонці Кубка світу на 10 км класичним стилем в італійському Вальдідентро посіла 4-е місце. Перемогу здобула полька Юстина Ковальчик.