Київ в очікуванні протистояння футбольної влади

15 грудня, в київському Будинку футболу пройде XII конгрес Федерації футболу України, на якому можливі провокації з боку опонентів Григорія Суркіса.

У середу, 15 грудня, в київському Будинку футболу пройде XII конгрес Федерації футболу України. Очікується протистояння в українському футболі по лініях: ФФУ / Прем'єр-ліга, "Динамо"/ Донецьк і співчуваючі, Григорій Суркіс / Олександр Ярославський.

Щоб не допустити жодних масових заворушень, біля Будинку футболу з понеділка патрулюють бійці правоохоронних структур.

А підстави для занепокоєння керівництва ФФУ дали неодноразові матеріали в ЗМІ про те, що противники Григорія Суркіса готують різні плани по достроковому позбавленні влади голови ФФУ - від законних, апаратних до силових. Крім того, ситуацію погіршили біл-борди та графіті "Суркіса у відставку!", що з'явилися по всій Україні.

Відзначимо, що за кілька днів до конгресу ФФУ пішла в контратаку - в пресі були оприлюднені нібито наявні плани по організації 15 грудня в Києві масових заворушень з боку бойовиків, що видають себе за футбольних фанатів. Організатором спецоперації називали президента боса "Металіста" Олександра Ярославського.

Зокрема, начебто передбачається запустити в Будинок футболу бойовиків з битами та кастетами, які битимуть всіх, вилучать документи і примусять керівників ФФУ відправити у відставку Григорія Суркіса. Після чого виконуючим обов'язки глави ФФУ призначать ще одного учасника змови - Сергія Стороженка.

Втім, сам Ярославський категорично спростував ці чутки і заявив, що буде присутній на конгресі в якості рядового делегата. За словами пана Ярославського, ніяких планів з повалення Григорія Суркіса він не має і виступати з цього питання не збирається.

Зі свого боку, ФФУ оприлюднила лист генерального секретаря ФІФА Жерома Валька, де в черговий раз роз'яснюється категорична позиція ФІФА з приводу втручання у справи національних футбольних федерацій з боку зовнішніх органів, впливу державної влади на роботу федерацій, спроб вирішувати футбольні проблеми в судах, а не в органах спортивного арбітражу.

Також стало відомо про те, що в роботі конгресу ФФУ візьме участь генеральний секретар УЄФА Джанні Інфантіно, чия присутність повинна стримати гарячі голови від порушення правил і процедур.

Читайте також:

Ярославський: в "Динамо" вкладав весь Радянський Союз. І де воно тепер?

УЄФА нагородить Шевченка і Тимощука

Ярославський ініціюватиме відставку Суркіса

Міністр спорту Росії не допустить об'єднання чемпіонатів України і Росії

Суркіс: кампанія проти мене - це антиреклама Євро-2012

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: