Київ виділить для транспорту УЄФА окрему смугу

Для автотранспорту під егідою УЄФА буде виділено окрему смугу на столичних дорогах.

Під час Чемпіонату Європи-2012 року з футболу весь транспорт під егідою УЄФА отримає право їздити дорогами Києва на особливих умовах.

Для автотранспорту Європейського футбольного союзу буде виділено окрему смугу – про це повідомив керівник Управління координації роботи з УЄФА, міжнародного співробітництва та інформаційного забезпечення Арсен Попель.

Привілеї проїзду відокремленою смугою на столичних дорогах отримають не тільки представники "родини" УЄФА (чиновники Союзу, команди-учасники, віп-гості, суддівський корпус тощо), а й організовані групи вболівальників. Відповідну дорожню розмітку нанесуть за маршрутами, передбаченими планом мобільності.

Крім того, під час Євро-2012 можна буде швидше рухатися міжміськими автошляхами, аби скоротити витрати часу на переїзд з одного приймаючого міста до іншого – цьому значно сприятиме якість оновленої дорожньої інфраструктури України.

"Якщо зараз із Києва до Львова можна доїхати за 6,5 годин, то після реконструкції автошляху, який сполучає ці міста, цей час ми зможемо скоротити до 6-5,5 годин", - розповів заступник директора Коорбюро з підготовки та проведення Євро-2012, пан Попель.

Читайте також:

На стадіоні-відкритті Євро-2012 трапилася жахлива трагедія

УЄФА прийме рішення на користь України

Організатори Євро-2012 бояться тероризму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: