Київська влада визнала, що дурить УЄФА щодо ЄВРО-2012

Реальна ситуація з підготовкою до чемпіонату може істотно відрізнятися від тієї, що є в офіційних звітах місцевої влади.

Заступник голови Київської адміністрації Євгеній Червоненко, що раніше курував підготовку до Євро-2012 у столиці, підтвердив, що реальна ситуація з підготовкою до чемпіонату може істотно відрізнятися від тієї, що є в офіційних звітах місцевої влади.

"Сам Мішель Платіні (президент УЄФА), як я пам'ятаю, здивувався, звідкіля в Києві "намалювалося" стільки готелів", - сказав Червоненко.

Він також додав, що за власною ініціативою відійшов від вирішення питань, пов'язаних з підготовкою інфраструктурних об'єктів Києва до Євро-2012.

"Я не хочу бруднити в цьому руки і більше цю тему не коментую", - сказав заступник мера Києва.

Як відомо, раніше керівник Головного контрольно-ревізійного керування Микола Сивульский заявив, що перевірка, проведена його відомством, відзначила незадовільний рівень підготовки Києва до фінальної частини Євро-2012.

За його словами, до офіційних звітів для УЄФА щодо підготовки до Євро-2012 у Києві включаються готелі, будівництво яких навіть ще не почалося, та розв'язки, за які ще ніхто не брався.

Читайте також:

Держревізор: Київ дурить УЄФА

Платіні про Євро-2012: альтернативи Україні та Польщі немає

У 2010 році буде виділено 12,3 мільярдів гривень на Євро-2012

Почався продаж фальшивих квитків на Євро-2012 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: