Київський семінар ФІФА з пляжного футболу

На семінарі, що проходить у київській столиці, будуть затверджені програми розвитку пляжного футболу в світі.

Пляжний футбол
ФФУ
Пляжний футбол
9-10 жовтня в київському Будинку футболу проходить семінар ФІФА з пляжного футболу, в якому беруть участь делегати з країн СНД і Балтії, а також представники Міжнародної футбольної федерації. 

На семінарі будуть презентовані програми розвитку пляжного футболу, який з 2004 року перебуває під егідою ФІФА. 

Нагадаємо, що влітку нинішнього року Комітет із футзалу й пляжного футболу створено й у Європейському союзі футбольних асоціацій. Його головою обраний президент ФФУ, член Виконкому УЄФА Григорій Суркіс. 

Гості з країн СНД і Балтії звітуватимуть на семінарі за підсумками роботи, проведеної за останній рік − розповідатимуть про досягнуті успіхи, проблеми, окреслюватимуть перспективи розвитку пляжного футболу в своїх асоціаціях. 

Делегати також вислухають лекції й відвідають практичні заняття на тему "Ефективна організація й проведення змагань на національному та міжнародному рівнях". 

Доповіді про нові тенденції в роботі тренерів прочитають екс-зірка іспанської збірної Амареллє й наставник збірної України Віталій Шишов. 

Окрема увага на семінарі приділятиметься маркетинговим проблемам молодого, але вже вельми популярного різновиду футболу.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: