Київський "Арсенал" отримав нового головного тренера

Новим тренером "Арсеналу" став білоруський фахівець Леонід Кучук, останнім місцем роботи якого був тираспольський "Шериф".

2 червня київський "Арсенал" отримав нового головного тренера. Ним став білоруський фахівець Леонід Кучук, останнім місцем роботи якого був тираспольський "Шериф".

"Не думаю, що основний склад команди зазнає дуже великих змін. Когось з гравців я знав до їх появи в "Арсеналі". Так що потенціал команди мені загалом зрозумілий. Команда специфічна, і люди притиралися, спрацьовувались... Але це не означає, що ми не будемо розвиватися", - підкреслив Кучук.

Разом з Леонідом Кучуком в команду прийдуть Андрій Сосницький, що у минулому сезоні обіграв київське "Динамо" в якості головного тренера "Шерифа", і не менш досвідчений фахівець Юрій Куліш.

Натомість Юрій Бакалов залишився в якості старшого тренера клубу. Та й взагалі, тренерський штаб зазнав мінімальних змін.

Відзначимо, що президент "канонірів" Вадим Рабинович підкреслив, що завдання у команди залишилися незмінними - вихід у єврокубки.

Що стосується футболістів, то є ті, які відповідають таким завдання, але є такі, з ким "каноніри" розлучаться.

"Як кажуть, у перемоги багато батьків, поразка - сирота... Я як президент клубу зрозумів, що ряду гравців не вистачило характеру, вони себе не проявили. Але в цілому сезон був неоднозначний. Провалили фінішну частину чемпіонату, і в той же час досягли півфіналу Кубка, чого в історії клубу раніше не було", - сказав Рабинович.

"Ми, звичайно, не можемо скласти конкуренцію фаворитам нашого футболу, які змагаються в гонці озброєнь між собою. Один з принципів "Арсеналу" - продовжити "українізацію" клубу, робити упор на молодих і перспективних власних вихованців", - додав президент "Арсеналу".

Завершуючи прес-конференцію, Вадим Рабинович підкреслив, що розраховує на високий результат "Арсеналу" і успішну роботу тренерського штабу, який отримав з нинішнього дня "карт-бланш".

"Знаєте, буває, одружуються ніби на віки вічні, але складається не завжди ... Але я дуже хотів би, щоб за час, даний оновленому тренерському штабу "Арсеналу", був результат!", - підкреслив Рабинович.

Читайте також:

Алієв відпочиває у знаменитому "Парусі" в Дубаї

"Динамо" потрапило до десятки найсильніших команд світу

Збірна України розгромила "Податкову академію"

Україна виграла перший матч після повернення Блохіна (відео)

Залиште свій коментар

Наступна публікація