Київський "Будівельник" під загрозою виключення з КХЛ

Новачок КХЛ київський "Будівельник" ризикує залишитися без великого хокею через проблему реконструкції домашньої арени.

Схоже, Україна так і не познайомиться з Континентальною хокейною лігою (КХЛ) в наступному сезоні. За злою іронією долі новачок ліги київський "Будівельник" ризикує залишитися без великого хокею через"професійну" проблему: реконструкція домашньої арени.

Непросту ситуацію з київським клубом прокоментував віце-президент КХЛ Володимир Шалаєв.

- Я одразу ж хочу відзначити, що в ситуації з "Будівельником" важка ситуація не з клубом, а з київською владою, яка не дає команді грати. Усі повинні розуміти, що клуб вже створений і він у доброму стані. У "Будівельника" непогано працює менеджмент, який підібрав гідний склад команди. І все начебто йшло нормально. Ліга допомогла новачкові, чим могла, провела всі перевірки, пояснила, що потрібно зробити у палаці та інфраструктурою. Клуб отримав дозвіл від Федерації хокею України грати в КХЛ. Словом, не було ніяких перешкод, але... Зараз все вперлося в те, що "Будівельнику" ніде грати.

Я так розумію, що київській владі цей хокейний проект абсолютно байдужий. Зараз йде непотрібна нікому метушня навколо того, кому ремонтувати палац. КХЛ не має значення, хто буде доводити до розуму арену: "Будівельник", Міністерство спорту України або ж Федерація хокею. У будь-якому випадку ремонт палацу був би закінчений до середини вересня. У крайньому випадку до 1 жовтня. Гарантовано! Ми бачили всі документи, з них було зрозуміло, хто і що буде робити.

Але зараз київська влада віддала ремонт палацу якійсь четвертій організації, а це означає, що арена в цьому році на 100 відсотків не буде готова до того, щоб приймати матчі КХЛ. Це дуже тривожно, адже виходить, що команді просто ніде грати. Хокеїсти вже збираються шукати нові місця роботи. Та й менеджмент клубу думає, чи не кинути всю цю затію...

Дивна ситуація. Люди хочуть за власні клубні гроші відремонтувати Палац спорту! Причому готові були розпочати роботи ще місяць тому! Але їм не дозволяють цього зробити.

- У Києві ж є ще одна льодова арена - "Термінал", який здатний прийняти півтори тисячі глядачів...
- Ми могли дозволити "Будівельнику" грати там місяць, ну два максимум. Але провести весь сезон на тренувальному катку ... Це вже занадто! Ліга ж себе в кінці кінців шанує!

Читайте також:

Капітан збірної України з хокею перейшов у "Будівельник"

Чемпіонат світу з хокею 2011 року відбудеться в Україні

"Будівельник" підписав хокеїстів збірної Чехії та Словаччини

"Чикаго" виграв Кубок Стенлі через 49 років

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: