Кличко: чим довше думатиме Валуєв, тим меншою буде ціна

Віталій Кличко розповів, що ясність щодо поєдинку з росіянином Миколою Валуєвим наступить протягом місяця.

Чемпіон світу з боксу за версією WBC Віталій Кличко розповів, як просуваються перемовини з командою російського боксера Миколи Валуєва.

Нагадаємо, що в перших числах червня боксери зустрілися в Санкт-Петербурзі, де провели змістовну розмову щодо можливого майбутнього бою.

- Перемовини ведуться. Радує, що до двобою є інтерес серед публіки. Але з приводу дати нічого сказати не можу - контракт ще не підписаний. Зазначу лише, що під час зустрічі з Валуєвим я зрозумів, що він хоче боксувати. Адже коли я робив йому пропозицію про бій півроку тому, у мене склалося зовсім протилежне враження. Його постійно не влаштовували суми контракту, потім з'явилися інші причини. У цьому поєдинку сума буде вже не тією ж, яку я пропонував. Якщо тоді він міг заробити 2,5 млн. доларів, то тепер всього 1,5 млн. У разі якщо Микола буде і далі думати, то ця ціна буде тільки зменшуватися.

- Перемовини з Валуєвим ведуться без участі Дона Кінга?
- Насправді Дон Кінг є промоутером Валуєва. Микола підписував з ним якісь домовленості, які зобов'язують його дотримуватися субординації та консультуватися у всіх своїх діях з одіозним промоутером. Так що контракт буде укладатися в тристоронньому порядку: з нашого боку, а також з боку Кінга і Валуєва. Як ви розумієте, без Кінга вже не обійтися.

- То коли нам чекати результатів?
- Я сподіваюся, що протягом місяця ми вийдемо на фінішну пряму.

Читайте також:

Віталій Кличко: менеджери Повєткіна зробили велику помилку

Хей намагається домовитися з одним з братів Кличків

Холіфілд: поб'ю Кличків і піду на пенсію

Віталій Кличко: я пропоную Валуєву півтора мільйона доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: