Кличко дасть урок з безпеки для волонтерів Євро-2012

Віталій Кличко особисто відбиратиме волонтерів для Євро-2012 на позиції за напрямками безпека і правопорядок.

Чемпіон світу з боксу за версією WBC Віталій Кличко особисто проведе співбесіди з претендентами на позиції за напрямками безпека і правопорядок та транспортне забезпечення Євро-2012.

Нагадаємо, волонтери працюватимуть за 20 напрямами. Як зазначають в МОК, одними з найцікавіших є безпека та правопорядок, який охоплює підтримку з перекладу та допомогу на стадіоні, і транспортне забезпечення (офіційні водії турніру - еліта волонтерів).

Кампанія з набору в волонтери УЄФА розпочалася 14 червня. Кожен бажаючий може зареєструватися на офіційному сайті УЄФА та долучитися до організації одного з найбільших спортивних заходів світу.

З третього вересня відібраних кандидатів запрошуватимуть на співбесіди у приймаючих містах. Далі добровольців групами направлять на навчання.

Нагадаємо, що УЄФА надасть можливість 8 найкращим волонтерам футбольного чемпіонату Євро-2012 з України та Польщі працювати в організації. По 1 волонтеру з приймаючих міст України та Польщі отримають можливість стажуватися у штаб-квартирі футбольного Союзу.

Читайте також:

Віталій Кличко готовий працювати регулювальником на Євро-2012

Кращі українські волонтери працюватимуть в УЄФА

Колесніков: Євро-2012 - це величезний крок вперед для України

Західна преса поставила "трійки" містам-господарям Євро-2012

Залиште свій коментар

Наступна публікація