Кличко і Хей повинні домовитися до 16 травня

Директор Klitschko Management Group Берндт Бенте розповів про те, як проходять перемовини між Володимиром Кличком і Девідом Хеєм.

Про те, як йдуть перемовини Володимира Кличка і британця Девіда Хея і чи можливо провести бій на легендарному стадіоні "Уемблі" розповів керуючий директор Klitschko Management Group Берндт Бенте.

- Чи можна битися на лондонському стадіоні "Уемблі", враховуючи, що поле не закриває дах?
- А чому ні? Хоча зараз важливіше інше питання, чи буде взагалі бій Кличко - Хей. Чи боїться Хей вийти на ринг проти Кличка і чи зможе подолати цей страх.

- На якій стадії переговори про організацію бою?
- Ми ведемо перемовини з Адамом Бутом, менеджером Хея. Але щось конкретне зараз сказати складно. Мені здається, англієць просто боїться битися. У Девіда вже двічі була можливість вийти на бій проти братів Кличків. Але обидва рази він шукав причини, щоб відмовитися від поєдинку.

Тепер нам потрібно домовитися до наступної неділі - до 16-го травня. Володимир хоче цього бою. Але якщо Хей не готовий до бою, або просто кажучи, боїться, то ми повернемося до перемовин про проведення бою за чемпіонський пояс з росіянином Повєткіним, а Хей битиметься з Одлі Харрісоном.

Читайте також:

Володимир Кличко: одружусь лише в Україні

Найкращий боксер світу взявся наводити порядок у своїй країні

Володимир Кличко готовий піти на поступки Хею

Віталій Кличко: Володя буде обробляти обличчя Хея в усі кольори піци

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: