Кличко: Кінг нічого не знає про бій Хей - Валуєв

Володимир Кличко прокоментував ситуацію з відміною поєдинку між Віталієм Кличком та Девідом Хеєм.

Ситуацію з відміною поєдинку між чемпіоном світу WBC у надважкій вазі Віталієм Кличком та британцем Девідом Хеєм прокоментував брат українця Володимир.

- Все сталося буквально за день до підписання Хеєм контракту. Ми вже організували конференц-нараду, це коли представники телеканалів і команд зустрічаються і домовляються, як буде проходити організація двобою.
Однак, буквально за добу і Девід Хей, і його агент і тренер Адам Бут просто зникли без всякого попередження. Такого не професіонального, сказав би навіть, аматорського відношення до справи я ще не зустрічав. А адже ми підписували контракти навіть з Доном Кінгом...

У перемовинах з Хеєм я вже стикався з подібним – коли проходили переговори по моєму двобою. Мало того, що не були виконані обіцянки провести нашу зустріч на арені "Стемфорд Брідж" в Лондоні, так ще й з термінами сильно затягли – довелося битися 20 червня. Хоча була обіцяна весна ...

Крім того, Хей до сих пір не надав ніяких документів щодо своєї травми.

- Хей каже, що не підписав контракт через кабальні умови.
- Це відмовки. Ми ведемо переговори з грудня минулого року. З тих пір контракт мало змінився. Адвокат Хея заперечень не мав. Ми врахували всі зауваження і внесли їх в документ. Сам Хей на все погодився.

- Як би ви прокоментували контракт британського боксера з Миколою Валуєвим?
- Хей вів переговори з росіянином і з нами одночасно, і підписав цей контракт у нас за спиною. Але я думаю, там теж все непросто...

Будуть ще судові розгляди. По-перше, там номер перший Джон Руїз, який є обов'язковим претендентом. А по-друге, американський промоутер Дон Кінг, який володіє правами на Миколу Валуєва, ще нічого не знає про контракт з Девідом Хеєм.

- Поєдинок 12 вересня відбудеться?
- Ні, дату ми скасували. Але бій Віталія в кінці вересня – початку жовтня все-одно відбудеться. А ось з ким, поки ще не відомо... Ми працюємо в цьому напрямку дуже активно.

Читайте також:

Валуєв: я не "викрав" Хея у Кличка

Менеджер Кличка: Хей погодився на бій і зник

Хей відмовився від бою з Віталієм Кличком

Віталій Кличко: я переслідуватиму і покараю Хея

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: