Кличко: на кожну атаку Арреоли у мене буде контратака

Віталій Кличко провів більше 120 раундів спаринг-поєдинків та втрачав до 5 кг у вазі під час тренувань.

Як вже повідомлялося, Віталій Кличко закінчив активну фазу підготовчого періоду до захисту чемпіонського титулу за версією WBC.

Підготовка чемпіона до поєдинку проти Кріса Арреоли тривала шість тижнів. За цей час Кличко провів більше 120 раундів спаринг-поєдинків, в яких йому допомагали 6 спаринг-партнерів. Цього разу, і це відмінна риса даних зборів, кількість спаринг-раундів було збільшено.

"Рішення не викликане якимись ключовими причинами, - сказав Віталій Кличко. - я прекрасно себе почуваю і спеціально вирішив збільшити навантаження. Кожен зі спаринг-партнерів володіє окремими рисами, які присутні у мого майбутнього суперника: один боксує на дальній дистанції, інший входить в ближній бій, третій працює на швидкості, змушуючи активніше працювати, пересуваючись в ринзі. Сьогодні вже можна говорити, що закінчилася активна фаза зборів. Всі поставлені завдання виконані. Я перебуваю в чудовій формі, готові всі тактичні розробки на бій. Залишилося тільки їх реалізувати. І я готовий продемонструвати, наскільки добре пройшов підготовчий період".

Свою частку в процес внесла і каліфорнійська спека. У той час, коли показник термометра наближався до 40 градусів за Цельсієм, чемпіон під час тренувань втрачав у вазі до 5 кг.

Однак, за словами Віталія, труднощі загартовують. Тим більше, що бій пройде тут, в Лос-Анджелесі, а значить питання адаптації до місцевого клімату куди пріоритетніше.

"Я вже не раз говорив, що професійний бокс схожий на шахи, важливо наперед прорахувати можливі ходи суперника, - зауважує Віталій, - я знаю, що в процесі підготовки Арреола вивчав мої попередні поєдинки, мою техніку і тактику. Знаю, які спаринг-партнери з ним працювали . Я припускаю, які заготовки він робив на цей поєдинок. Але на кожну його атаку в нас обов'язково знайдеться контратака. Отрути без протиотрути не буває. Цей поєдинок буде захоплюючим!"

Зазначимо, що проведення тренувальних зборів і титульного поєдинку у важкій вазі, однією з найпрестижніших версій світу, викликало чималий інтерес у Каліфорнії. Багато відомих людей, спортсменів, акторів, і просто гарних знайомих, відвідували тренувальний табір чемпіона, спостерігаючи за підготовкою до бою. І всі вони горять бажанням відвідати в суботу 26 вересня найбільшу арену Лос-Анджелеса, щоб підтримати Віталія. Все-таки, не часто в Каліфорнії проходять подібні поєдинки. До того ж, у надважкій вазі. Остання зустріч такого рівня відбулася тут між Віталієм Кличком і Коррі Сандерсом в 2004 році - тоді переміг Віталій.

Читайте також:

Віталій Кличко: у мене є план "А", план "В" і план "С"

Володимир Кличко: чекаю захоплюючого бою 26 вересня

Віталій Кличко готовий битися з братом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: