Кличко після поєдинку два тижні виходить з ролі бійця

Володимир Кличко не вважає себе бійцем, таким його зробила радянська спортшкола і робота над собою.

Чемпіон IBF і WBO в супертяжеом вазі Володимир Кличко зробив несподіване зізнання в тому, що він "не був народжений бійцем", однак суворі методики радянської спортшколи і робота над собою дозволили йому виховати ці якості в собі.

"Мені довелося дізнатися свої інші якості, свої бійцівські якості. Але я став бійцем. Мій брат Віталій був народжений бійцем. Люди просто народжуються з цим. Не можна назвати це талантом. Мені довелося навчитися тим якостям, які зараз є у мене", - заявив Кличко-молодший.

За словами Володимира, у ньому фактично уживаються дві людини: Володимир Кличко і боєць, який з'являється виключно на рингу.

"Я не особистість на рингу. Я як актор, який увійшов в роль. Не важливо, що станеться, я не маю наміру програвати. Це як роль, яку граєш. Це не Володимир Кличко на рингу", - сказав Володимир.

Кличко додав, що для того, щоб вийти з тієї ролі, йому необхідно два тижні, щоб знову знайти себе.

"У 2004-му я був на дні, і був найгіршим з двох братів. Я програв два бої: Коррі Сандерсу і Леймону Брюстеру. На головних сторінках новин про бокс я з дурним обличчям намагався встати з настилу рингу з підписом "Зломлена людина". Тоді в мене було багато критиків. Навіть мій брат сказав, що я повинен піти з боксу, але я ніколи не втрачав віри в себе. Я зробив певні зміни, і ось де я зараз. Це моя відповідь критикам, і я ще не все сказав", - розповів Кличко.

Володимир Кличко зізнався, що досі пам'ятає про 2004-й, і це дає йому величезну мотивацію до ретельної підготовки і до того, щоб бути краще,навіть моїх власних очікувань.

Нагадаємо, об'єднувальний бій українця Володимира Кличка і британця Девіда Хея пройде 2 липня в Гамбурзі на стадіоні Imtech Arena.

Читайте також:

Тренер Кличка застеріг Хея, що Володимир видавить з нього всі соки

Хей: Поб'ю Кличка, і вигадаю щось, щоб той не повісився з горя

Хей підібрав трьох спаринг-партнерів для підготовки до бою з Кличко

Кличко закликав Київраду не встановлювати пам'ятника братам Кличкам

Брати Клички приносять прибуток на рівні футбольної збірної Німеччини


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: