Кличко порадив Повєткіну звернутися за допомогою до психіатра

Володимир Кличко вважає, що Олександру Повєткіну варто пройти обстеження у відомого російського психіатра Михайла Виноградова.

Чемпіон світу з боксу українець Володимир Кличко порадив росіянину Олександру Повєткіну, що побоявся битися з ним, звернутися до відомого російського психіатра, професора, доктора медичних наук, керівника "Центру правової та психологічної допомоги в екстремальних ситуаціях" Михайла Виноградова.

Свою рекомендацію Кличко озвучив, відповідаючи на запитання: "Що це таке, шоу, і як далеко воно може зайти? Наприклад, професор Виноградов після прес-конференції, на яку Повєткін не з'явився, розцінив ваші дії, як не цілком звичайні..."

"Думаю, що це Повєткіну варто було б звернутися до професора Виноградова з приводу своєї особливої поведінки, - відзначив Кличко. - Адже Олександр посів перше місце в рейтингу, а тепер, як і два роки тому, відмовився від бою. Минуло два роки, знову відбулися торги, - і на них його промоутер Sauerland Event зробив настільки смішну ставку, що стало ясно те, що він і не збирався їх вигравати, - і, в підсумку, виявляється що 30-річний Повєткін знову не готовий до бою. Я не розумію стратегію Повєткіна, скільки він ще хоче боксувати і яка його мета у спорті - хоче він стати чемпіоном світу чи ні? Ймовірно, йому слід пройти обстеження у професора Виноградова".

Нагадаємо, що два тижні тому Кличко, будучи розстроєним через те, що обов'язковий претендент на пояс IBF Олександр Повєткін відмовився від відвідин їх спільної зустрічі з пресою, примальовував фломастером синці під очима картонній фігурі росіянина, а потім розстріляв її м'ячем, встановивши на лінії воріт на футбольному полі стадіону Commerzbank-Arena.

Професор Виноградов прокоментував це шоу: "Поведінка неадекватна, вона відображає його емоційне перенапруження і втрату контролю над своїми почуттями і поведінкою, - зазначив Виноградов. - Цей емоційний сплеск - відповідь на те, що обставини складаються не так, як того хотілося б Кличку. Даній поведінці немає спеціального медичного визначення. Це просто поведінка психопатів - вони, не маючи можливості в чомусь реалізуватися, починають зганяти злість, агресію на віртуальних об'єктах".

Нагадаємо, що наступний бій Кличко-молодший проведе 11 вересня у Франкфурті-на-Майні проти Самуеля Пітера.

Читайте також:

Володимир Кличко палко вболіває за "Динамо"

Віталій Кличко отримав боксерський "оскар"

Володимир Кличко обіцяє чудове шоу з Пітером

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: