Кличко припинив перемовини про бій з Валуєвим

Сторони не дійшли згоди з фінансових питань і бій не відбудеться.

Перемовини про бій між чемпіоном світу WBC Віталієм Кличком та російським боксером Миколою Валуєвим припинено. Сторони не дійшли згоди з фінансових питань і бій не відбудеться.

Про це повідомив менеджер Кличка Бернд Бенте. Провину за це він покладає на промоутера Дона Кінга, який представляв інтереси Валуєва. "Дон Кінг зійшов з глузду - заявив Бенте. - Він висуває абсолютно неприйнятні вимоги. З представниками компанії Sauerland Events компанії у нас не було б таких проблем. Але з Доном Кінгом ми припиняємо будь-які перемовини".

За словами менеджера, суперником Віталія Кличка в поєдинку, запланованому на 29 травня, може стати кубинець Одланьєр Соліс, який не має поразок. У Соліс вже запланований на 20 березня поєдинок в США проти Карла Девіса Драммонда, але в разі успіху переговорів про зустріч з Кличком-старшим він може бути скасований.

Якщо домовленість про бій з Солісом буде досягнута, місцем його проведення швидше за все стане не футбольний стадіон "Шальке" в Гезелькірхені, а менша за розмірами арена в Гамбурзі, оскільки ця зустріч навряд чи викличе такий інтерес німецької публіки, як "дуель гігантів" Кличко -- Валуєв.

Читайте також:

Кличко: 4 мільйони - це неадекватна сума для Валуєва

Віталій Кличко спростував інформацію про завершення кар'єри

Менеджер Валуєва звинувачує Кличка в жадібності

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: