Кличко впевнений: буде нокаут

Володимир Кличко дав інтерв’ю "Frankfurter Allgemeine” напередодні поєдинку з Ламоном Брюстером. Він відчуває, що двобій буде недовгим.

Володимир Кличко
Frankfurter Allgemeine
Кличко недобре почувався на дні боксерського спорту. Та був він там недовго: нині Володимир знову дістається вершин.

Кличко сказав, що підійде до поєдинку „з холодною головою та холодним серцем”. Він радий пропозиції Брюстера, але заперечує наявність будь-яких емоцій із цього приводу, а також згадок про минулу поразку. Минуле, каже Кличко, важить лише для журналістів і глядачів, але не для самого боксера. Утім, він поділився з журналістом деякими цікавинками. Приміром, після поразки від Брюстера Кличко думав, що має цукровий діабет. Та підозріння, на щастя, виявилися марними. 


Дно боксу, на яке відкинула Кличка поразка від Брюстера, було не його стихією – він відчував, що має посідати краще місце в спорті. Узагалі Володимир визнає, що його імідж сильно постраждав після тієї пам’ятної поразки. Але в цьому є й перевага: суперники можуть недооцінити його. 

Володимир Кличко та Ламон Брюстер
Frankfurter Allgemeine
Перед спробою реваншу Кличко добре вивчив Брюстерову манеру битися.

До фіаско в бою з Брюстером Кличко відчував, що противники бояться його й переважно захищаються. Натомість потім вони, навпаки, досить легковажно ставилися до поєдинків. Та після кількох подальших боїв суперники знову почали ставати обережнішими, хоча це й не подобається самому Кличку, ускладнює його завдання: набагато легше битися, коли тебе недооцінюють. 

Кличко сподівається саме на відкриту та агресивну тактику Брюстера, яка б зробила його захист уразливим. Саме тому Кличко сумнівається в тому, що поєдинок триватиме весь відведений час.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: