Кличко з Ібрагімовим ніяк не домовляться

Дата проведення об'єднувального поєдинку між росіянином і українцем є головною точкою спотикання під час переговорів двох сторін.

Президент промоутерської компанії Golden Grain Promotions Рамазан Абачараєв підтвердив інформацію про те, що почалися переговори про проведення першого за останні вісім років об'єднувального бою у надважкій вазі, в якому наступного року можуть зустрітися чемпіон WBO росіянин Султан Ібрагімов і володар титулу IBF українець Володимир Кличко

Нагадаємо, що недавно команда Кличко вийшла на промоутерів Ібрагімова з пропозицією провести об'єднувальний бій 23 лютого наступного року в знаменитому нью-йоркському Madison Square Garden. 

Проте саме дата поєдинку є на даний момент перешкодою для успішного завершення переговорів.

 "Султан ніколи не уникав суперників. Не буде він уникати і Володимира Кличка. Проте дата бою мене не може влаштувати", - сказав Рамазан Абачараєв. 

Володимир Кличко
Володимир Кличко
Він нагадав про те, що в березні цього року в Ібрагимова зірвався поєдинок з тодішнім чемпіоном WBO американцем Шенноном Бріггсом. У червні Ібрагімов зустрівся з Бріггсом і завоював чемпіонський титул. 

Практично відразу ж після цього представники російського боксера домовилися про об'єднувальний поєдинок з чемпіоном WBA у надважкій вазі Русланом Чагаєвим, проте пізніше боксер з Узбекистану відмовився від бою через хворобу і був замінений Евандером Холіфілдом, якого Султан переміг 13 жовтня в Москві. 

"З грудня минулого року, з моменту початку підготовки до бою з Бріггсом, по жовтень нинішнього Султан був вимушений знаходитися на піку форми. До лютого йому, ймовірно, просто не вистачить часу повністю відновитися", — уклав Рамазан Абачараєв.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: