Кличко з Маклайном дали прес-конференцію

Віталій Кличко порівняв майбутній поєдинок з іспитом і сказав, що підготовка до бою зовсім не зашкодить його політичній діяльності.

Кличко-Маклайн
Віталій Кличко і Джаміль Маклайн (Фото - klitschko.com)
Український боксер Віталій Кличко під час прес-конференції, присвяченої бою проти Джаміля Маклайна, що відбудеться 22 вересня, відзначив силу і досвід свого суперника, а також підкреслив, що про титульний поєдинок поки не думає. 

«Прийшов час для мого повернення. Я був вимушений взяти паузу в своїй професійній кар'єрі, оскільки травма, отримана мною в листопаді 2004 року, не дозволила мені виходити в ринг. Проте я ніколи не залишав бокс і, як тільки відновився, повернувся в тренувальний зал. 

Я хочу подякувати Джаміля за те, що він прийняв мій виклик. Його по праву можна вважати сильним, досвідченим, а значить і небезпечним суперником, який в своїй професійній кар'єрі в жорстких протистояннях перемагав сильних бійців суперважкого дивізіону. 

Я чудово розумію, що для Джаміля майбутній поєдинок проти мене буде чудовою можливістю одержати шанс на велике майбутнє. Тому він і буде готовий до поєдинку зі мною так, як не був готовий ще ні до одного з своїх раніше проведених боїв. Про це говорить також і його останній поєдинок, який він провів проти Миколи Валуєва. 

Я вважаю, що якби не травма, яку Джаміль отримав в кінці третього раунду, у нього були вельми вагомі шанси завоювати титул чемпіона світу. Я розумію, що майбутній поєдинок буде для мене своєрідним іспитом, в якому я повинен буду перевірити все краще, що є у мене. Але я буду готовий до поєдинку», – заявив Кличко на прес-конференції. 

Віталію було поставлене питання про те, чи не зашкодить підготовка до майбутнього поєдинку його суспільно-соціальній діяльності. «Мій підготовчий період доводиться на той час, коли більшість людей виїжджає у відпустку, а політичне життя, на цей час, завмирає. Тому, я не думаю, що моя підготовка зашкодить тому, чим я займаюся», – підкреслив почесний чемпіон WBC. 

На питання, чи не є його повернення на ринг чимось на зразок своєрідної піар-акції перед очікуваними в Україні парламентськими виборами, Віталій відповів, що він не збирається змішувати спорт і політику. 

«Я повертаюся для того, щоб повернути собі пояс чемпіона світу, проте я не хочу дивитися за спину свого суперника. Для мене найважливішим на даний момент є перемога в поєдинку проти Джаміля. На цьому я і сконцентрую як свою підготовку, так і всю свою увагу. Думати про поєдинок за титул чемпіона світу я буду вже тільки після бою проти Джаміля», – цими словами Кличко-старший закінчив прес-конференцію.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: