Кличко забороняє Повєткіну битися з Чемберсом

Володимир Кличко вважає, що Повєткін не має права битися за титул тимчасового чемпіона світу за версією IBF з Чемберсом.

Володар чемпіонських поясів за версіями IBF, IBO і WBO Володимир Кличко прокоментував майбутній поєдинок росіянина Олександра Повєткіна за титул тимчасового чемпіона світу за версією IBF.

"Так, я дав дозвіл на проведення бою за тимчасовий титул, – розповів Володимир Кличко. – Однак я не знаю, чому Зауерланд заявляє в якості одного із суперників Едді Чемберса. Адже американець є моїм суперником. Я зобов'язаний провести зустріч з ним до кінця квітня. З Повєткіним я зобов'язаний захистити пояс до кінця наступного року. Оскільки я володію двома чемпіонськими поясами, відповідно і захист повинен проходити по черзі".

Нагадуємо, що росіянин є обов'язковим претендентом на бій за чемпіонський пояс за версією IBF. Проте поєдинок двічі відкладався. Спочатку через травму Повєткіна. Тепер ось терміни зрушилися через травму Володимира.

В результаті промоутер Повєткіна Вілфрід Зауерланд зажадав від IBF для росіянина санкцію на бій за статус тимчасового чемпіона світу. Для цього IBF про всяк випадок запитала дозволу і у Кличка-молодшого як володаря титулу. Володимир не заперечує.

Читайте також:

Володимир Кличко отримав четвертий чемпіонський пояс

"Білий Буйвіл" заявив, що нокаутує "сестер Кличко"

Офіційно! Бій Кличко - Джонсон відбудеться 12 грудня

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: