Кличко: зачіска Дона Кінга прикриває ріжки на його голові

Віталій Кличко висловив свою думку з приводу діяльності відомого американського промоутера Дона Кінга.

Шедевры из мусора
klitschko.com
Віталій Кличко готується до бою номер 3 у 2009 році
Чемпіон світу за версією WBC у надважкій вазі українець Віталій Кличко висловив свою думку з приводу діяльності відомого американського промоутера Дона Кінга.

"Ви всі знаєте, яка зачіска у Дона Кінга. Іноді ми жартуємо, що волосся цього промоутера, яке постійно стирчить вгору, прикриває ріжки на його голові", - сказав Віталій.

"Насправді це дуже впливова людина, яка не програла жодного судового процесу, хоча багато боксерів постійно погрожують відсудити у Кінга ту чи іншу суму, але у результаті опиняються ні з чим. Якось Майк Тайсон погрожував відсудити у цього промоутера велику суму грошей, близько 100 мільйонів доларів. Але нічого в нього не вийшло, Кінгу вдалося все так провернути, що суд все-таки не відбувся.

З Тайсоном він домовився залагодити конфлікт за 10 мільйонів доларів. Після того, як угода відбулася, юристи сказали Майку, що він це даремно зробив, адже вони були близькі до того, щоб відсудити суму, що як мінімум раз в 10 більша. Тайсон заробив в ринзі божевільну суму – близько 500 мільйонів доларів, але зараз він банкрут, мабуть, працював не з тією командою. Тому ж Мохаммеду Алі не належить жодного права на показ власних боїв. Як ви думаєте, хто їхній власник? Звичайно, ж Дон Кінг", - сказав Віталій Кличко.

Зазначимр, що після того, як у розпорядженні братів Кличків опинилися три чемпіонські пояси у важкій вазі з чотирьох найважливіших версій, Дон Кінг запропонував Віталієві та Володимиру 100 мільйонів доларів за їх поєдинок між собою.

Читайте також:

Життя Віталія Кличка в небезпеці

Валуєв: я підклав Кличку маленьку свиню

Льюіс відмовився від пропозиції Кличка і Валуєва

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: