Кличко закликає показати всьому світу справжню Україну

Посол волонтерської програми Євро-2012 Віталій Кличко закликав молодих людей приєднуватися до волонтерського руху.

12 травня у Києві було представлено офіційну волонтерську програму та логотип волонтерів Євро-2012. Церемонія відбулась за участі Директора Турніру Євро-2012 в Україні Маркіяна Лубківського та посла волонтерської програми Віталія Кличка.

Славетний боксер закликав молодих людей приєднуватися до волонтерської програми Євро-2012, щоб разом показати всьому світу справжню Україну – чудову країну, в якій живуть добрі і гостинні люди.

Підкреслюючи важливу функцію волонтерів, Віталій Кличко відзначив: "Знаю, що багато хто чекає від Євро-2012 дива. Але ніякого дива не станеться, якщо кожен з нас не докладе максимум зусиль для того, щоб футбольне свято пройшло на найвищому рівні. Сьогодні я закликаю молодих людей приєднуватися до волонтерської програми Євро-2012. Давайте разом покажемо всьому світу справжню Україну – чудову країну, в якій живуть добрі і гостинні люди".

Віталій Кличко також представив логотип волонтерів. На логотипі, який був розроблений португальським агентством Brandia Central, яке також є автором офіційного логотипа Євро-2012, зображена літера "V" – літера волонтерів, яка символізує перемогу, пристрасть, свято, солідарність та єдність - все, що передбачає волонтерська програма.

"Нема нічого дивного у тому, що логотип програми представлено у вигляді англійської літери "V".   "V" - це волонтер, і водночас це перемога. Приєднуючись до волонтерів, ти приносиш перемогу своїй країні. І зараз від тебе залежить,  як країна зустріне весь світ!"  - заявив Кличко.

Відзначимо, що приблизно 5 500 волонтерів надаватимуть різнопланову допомогу УЄФА у 20 різних напрямках роботи та працюватимуть у офіційних місцях турніру, таких як стадіони, аеропорти та готелі. Добровольці можуть подавати заявки на офіційному сайті УЄФА з 14 червня 2011 року.

Читайте також:

Влітку відбудеться перепродаж квитків на Євро-2012

У червні міста-господарі Євро-2012 прикрасять в стилі чемпіонату

В Польщі ліквідовано нелегальний сайт з продажу квитків Євро-2012

Українці розкупили найдорожчі квитки на Євро-2012

Головна арена Євро-2012 отримала офіційний логотип

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: