Кличко знайшов альтернативу алкоголізму

В 2008 році в акваторії Дніпра пройде чемпіонат світу з вейкбордінгу, одним з організаторів якого є Віталій Кличко.

Прес-конференція
УНІАН
Президент Міжнародної Воднолижної Федерації Річард Куно, радник президента України боксер Віталій Кличко та віце-президент української Федерації вейкбордінгу Юрій Зозуля під час прес-конференції, присвяченій проведенню в Україні в 2008 році чемпіонату світу з вейкбордінгу.
Україна – перша з країн СНД, яка виграла право на проведення чемпіонату світу з вейкбордінгу (канатна версія водних лиж), який пройде в літньо-осіннє міжсезоння 2008 року в Києві, на акваторії Дніпра. 

Про це на спеціально скликаній прес-конференції повідомив один з організаторів проведення даного спортивного заходу, чемпіон світу з боксу Віталій Кличко

За словами Кличка, розвиваючи вейкбордінг в Україні, прихильники цього виду спорту пропонують "альтернативу шашликам і розпиванню спиртних напоїв біля річок і водоймищ". 

"Що звичайно роблять молоді люди на річці?" – задався Віталій питанням і сам же відповів на нього. "Смажать шашлики і розпивають спиртні напої. Проте цьому є альтернатива: молоді люди отримали можливість активного відпочинку на воді", – сказав радник президента з питань спорту Віталій Кличко. 

Присутній на прес-конференції віце-президент Федерації вейкбордінгу України Юрій Зозуля проінформував про те, що в Києві на акваторії Дніпра в травні 2007 року відкрилася канатно-буксирувальна дорога, що відповідає всім міжнародним стандартам, і що до проведення ЧС-2008 планується будівництво ще однієї воднолижної канатної дороги. 

Вейкбордінг
Вейкбордінг (Фото - flickr.com)
Вейкбордінг – різновид воднолижного спорту. Різниця лише у тому, що на відміну від катання на лижах по воді з використанням катера в даному виді спорту спортсмена тягне канатно-буксирувальна дорога, протягнута над акваторією водного басейну. 

Чемпіонат світу з вейкбордінгу проходить раз в два роки.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: