Клочкова і Лісогор попливуть у Києві

Найближчими вихідними кияни зможуть на власні очі побачити зірок вітчизняного плавання на матчевій зустрічі України, Польщі і Чехії.

23-24 червня в Києві – в басейні ЦСКА – будуть проведені захоплюючі міжнародні змагання – матчева зустріч збірних України, Польщі і Чехії, про що у вівторок було оголошено на прес-конференції. 

Клочкова
Нарешті українські вболівальники зможуть побачити на власні очі запливи за участю Яни Клочкової та Олега Лісогора (Фото - СПОРТ.com.ua)
Інтригу змаганням додає той факт, що команди виступлять своїми найсильнішими складами. На водних доріжках глядачі зможуть побачити зірок світової величини, зокрема, Яну Клочкову і Олега Лісогора. 

Кожна з команд нараховує 30 спортсменів і 5 тренерів. Змагання проводяться без попередніх запливів. У кожному номері програми проводиться один заплив. 

Для командного заліку в кожному номері програми від однієї команди візьмуть участь 2 спортсмени. Будь-який плавець має право стартувати в необмеженій кількості номерів і естафетах. 

Командна першість визначається за найбільшою сумою очків, набраних спортсменами в кожному номері програми і естафетному плаванні. 

Очки нараховуються таким чином: перше місце – 6 очок, друге – 5, третє – 4, четверте – 3, п'яте – 2, шосте – 1.

ВідеоТурнір з плавання в Києві

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: