Колесніков: після Євро-2012 буде інша Україна

Колесніков вважає, що після Євро-2012 Європа побачить Україну, здатну успішно вирішувати завдання підвищеної складності.

Успішне проведення футбольного єврочемпіонату 2012 року стане найкращою маркетинговою кампанією України, яку можна взагалі придумати. Таку думку висловив віце-прем'єр з питань Євро-2012 Борис Колесніков.

"З'явиться довіра інвесторів, які побачать європейську Україну, здатну успішно вирішувати завдання підвищеної складності. З'являться нові робочі місця, які будуть створені цими інвесторами. Це буде вже зовсім інша Україна - сучасна європейська країна з ринковою економікою", - вважає Колесніков.

Віце-прем'єр переконаний, що Євро-2012 не можна міряти тільки футбольними мірками. "Якщо говорити коротко, Євро-2012 в найближчій перспективі змушує (у хорошому сенсі цього слова) українців підготувати свій будинок для прийому гостей", - розповів Колесников.

"Це свято, до якого потрібно серйозно підготуватися, і робота знайдеться всім", - додав віце-прем'єр.

"Для України Євро-2012 шанс, куди більший, ніж був для Австрії та Швейцарії, які проводили Євро-2008. Адже Австрія і - особливо - Швейцарія є успішними країнами з розвиненою економікою і готовою інфраструктурою. Їм нескладно було провести такий чемпіонат, тому і влада, і бізнес у цих країнах отримали користь від проведення турніру без великих вкладень. Нам ближче приклад ПАР, у якої були великі проблеми в підготовці до проведення чемпіонату світу-2010. Але відразу після нього країна подала заявку на проведення Олімпіади-2020. Це найкращий показник того, що країна, яка напружилась одного разу, надалі має базу для того, щоб заробляти без великих вкладень.

Якщо ми успішно справимося з Євро-2012, Олімпіада-2022 стане для нас не захмарною реальністю, а цілком реальним проектом", - підсумував Колесніков.

Читайте також:

Поляки відкрили перший стадіон до Євро-2012

У Києві складено п'ять найкращих слоганів Євро-2012

Брати Клички стали "друзями Євро-2012"

Туалет класу "люкс" до Євро-2012 - вигрібна яма з дверима

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: