Російський Чемпіонат світу збагатить Україну

Борис Колесніков впевнений, що Україна отримає певні дивіденти від чемпіонату світу-2018 у Росії.

Віце-прем’єр-міністр України з питань Євро-2012 Борис Колесніков заявив, що українським уболівальникам буде комфортно під час чемпіонату світу-1018 з футболу.

"Не знаю, як щодо Катара, але в Росії нашим уболівальникам і збірній буде комфортно. Це майже вдома", - заявив Колесніков.

Колесніков висловив думку, що сусідство України, яка готується до Євро-2012, з Росією є позитивним моментом для економіки нашої країни.

"Сухопутні дороги в південну і центральну Росію та Західну Європу йдуть через Україну. Наша країна після Євро матиме непогану інфраструктуру, яка з кожним роком розвиватиметься. Всі іноземці, які будуть на своїх автомобілях добиратися до Росії, поїдуть через Україну. Відповідно, побачать нашу країну, нашу гостинність. Те, що ми поруч, що ми транзитна країна, це величезний плюс", - додав Колесніков.

Колесніков зауважив, що поки зарано говорити про те, що Україна, використавши досвід підготовки до Євро-2012, може допомогти Росії з підготовкою до світової першості.

"Давайте проведемо власний чемпіонат. А потім будемо говорити, чим можемо комусь допомогти", - підкреслив Колесніков.

"Віддавши право на проведення чемпіонатів світу 2018 і 2022 Росії та Катару відповідно, ФІФА продемонструвала власну неупередженість", - підсумував Колесніков.

Читайте також:

Путін: Чемпіонат світу зруйнує штампи про Росію

Керівник російського спорту розсмішив своєю англійською весь світ (відео)

Чемпіонат світу з футболу обійдеться Росії у 50 мільярдів доларів

Мєдвєдєв кричав "Ура", а Путін радів стримано

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: