Колесніков: Україна достойно проведе Євро-2012

Борис Колесніков розповів, що на сьогодні Україна увійшла в графік підготовки до чемпіонату Європи з футболу.

Уряду України вдалося стабілізувати ситуацію з підготовкою до чемпіонату Європи з футболу 2012 року та повністю увійти в графік з реалізації головних об’єктів. Про це розповів віце-прем’єр-міністр – міністр інфраструктури України Борис Колесніков.

"Всього за рік – а всі пам’ятають, що на початок 2010 року було катастрофічне відставання від графіку, зрив термінів щодо основних об’єктів – нам вдалось кардинально виправити ситуацію. Останній рік став роком наполегливої праці. Зараз ми повністю увійшли в графік підготовки. Немає жодних сумнівів, що ми достойно зможемо прийняти чемпіонат", – наголосив віце-прем’єр.

"Щодо стадіонів - основні спортивні об’єкти, які викликали нарікання на початку минулого року з боку експертів УЄФА, знаходяться на завершальній стадії. Готовність НСК "Олімпійський" складає 77%, а Львівського стадіону – 55%", – додав віце-прем’єр.

Також, за словами Колеснікова, триває підготовка аеропортів приймаючих міст. Зокрема в МА "Бориспіль" готовність терміналу "D" становить 40%, реконструйованого "В" – 87%, розширення перону "F" виконано на 81%. У Львівському аеропорту тривають роботи з будівництва пасажирського терміналу (готовність – 40%) та реконструкції ЗПС (готовність – 22%). У грудні повністю завершиться будівництво нового пасажирського терміналу аеропорту в Донецьку. Також до кінця року будуть готові й нові ЗПС та аеро-диспетчерська вежа. У четвертому кварталі закінчиться реконструкція МА "Харків".

Читайте також:

Євро-2012 підвищує репутацію України серед країн "Великої Вісімки"

Євро-2012 встановив абсолютний "квитковий" рекорд

УЄФА: Україна не встигне підготувати всі проекти до Євро-2012

ВідеоКолесніков: Україна достойно проведе Євро-2012

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: