Колесніков: Україна не готова до платних футбольних трансляцій

Борис Колесніков заявив, що у світі ставляться дуже обережно до прямих трансляцій футболу і транслюють їх виключно платні канали.

Україна не готова до прямих трансляцій футбольних подій, які у всьому світі є платними і показуються на платних телеканалах.

Про це заявив віце-прем'єр-міністр - міністр інфраструктури Борис Колесніков.

"Взагалі у світі до прямих трансляцій футболу ставляться дуже обережно. Прямі трансляції на сьогодні в світі в основному дають лише платні канали, а Україна, звісно, ​​ще не готова до такого", - сказав віце-прем'єр-міністр.

Коментуючи час трансляції відкриття "Арени Львів", яка була у записі пізно вночі, Колесніков заявив, що таке рішення приймав телеканал, який виграв конкурс на 800 тисяч гривень "Арени Львів" та на 2 мільйони гривень - за НСК "Олімпійський".

"Це суботній прайм-тайм і кожен б'ється за 0,5% рейтингу. Тому це було рішення тільки каналу. Тут було виключне право каналу, і враховуючи, яка в суботній вечір конкуренція, канал знайшов той час, який вважає таким, щоб трансляцію побачила більшість українців", - розповів Колесніков.

"Однак конструктивна критика ще нікому не заважала", - додав віце-прем'єр-міністр.

Читайте також:

"Арену-Львів" відкрили з поспіхом, бо хотіли влаштувати свято Західній Україні

У Львові на відкритті стадіону освистали ролик з Януковичем (відео)

Колесніков: завдяки Євро-2012 в Україні відбулася інфраструктурна революція

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: