Колесніков: Україна не осоромиться перед УЄФА

Борис Колесніков запевнив, що Україна готова до приїзду президента УЄФА Мішеля Платіні.

Напередодні візиту президента УЄФА Мішеля Платіні до України, віце-прем'єр-міністр – міністр інфраструктури України Борис Колесніков запевнив, що наша країна не осоромиться перед делегацією УЄФА.

"Україні не буде соромно перед Платіні. Президент України ще півтора роки тому дав слово керівнику УЄФА щодо термінів підготовки об'єктів до Євро – президент, за великим рахунком, на 100% слова дотримав", - заявив Колесніков.

За словами віце-прем'єра, на даний момент Україна не має жодних критичних об'єктів Євро-2012.

"Україна тепло зустріне Мішеля Платіні. Стадіони у Львові та Києві, які готуються до здачі у жовтні цього року, - в робочій готовності, а будівельні роботи вийшли на завершальний етап. Деякі фрагменти готові на 100%, а є ділянки, які завершено на 70% – наприклад, легкоатлетичні доріжки на НСК "Олімпійський", але вони не впливають на відкриття. Термінали ще трьох аеропортів будуть здані до кінця цього року...

Підтягуються готелі, на які ми навіть не розраховували, вони також встигнуть запуститись до Євро-2012. Ніяких критичних точок щодо підготовки об'єктів на сьогодні немає", - пояснив Колесніков.

Нагадаємо, що наприкінці цього місяця Мішель Платіні проінспектує усі вісім приймаючих євроміст України та Польщі. 26-27 вересня президент УЄФА відвідає Львів, Донецьк, Харків та Київ.

Читайте також:

Названо дату відкриття головної арени Євро-2012

Збірна України отримає 20 кілограмів побажань на Євро-2012

Німецькі футболісти заробили 4 мільйони євро за вихід на Євро-2012

Британці знімають фільм про Україну до Євро-2012

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: