Колесніков: в Україні не вистачає якісного менеджменту до Євро-2012

Борис Колесніков і Віктор Янукович обговорили питання підготовки до футбольного Євро-2012.

В Україні не вистачає якісного менеджменту, який забезпечуватиме проведення чемпіонату Європи з футболу 2012 року. Про це заявив Віце-прем’єр-міністр України – Міністр інфраструктури Борис Колесніков на зустрічі з Президентом України Віктором Януковичем.

"Ми просимо допомоги міст – Львова, Донецька, Харкова – у підборі кадрів для роботи на стадіонах, в аеропортах. Звертатимемося також до вищих навчальних закладів для того, щоб сформувати якісний менеджмент" - зазначив Віце-прем’єр.

Не менш важливою темою під час зустрічі з Президентом стала якість дорожнього покриття у містах, які прийматимуть матчі Євро.

Зокрема, глава держави доручив надати практичну реальну допомогу всім чотирьом містам – Львову, Києву, Донецьку та Харкову – у приведенні в належний стан доріг.

Борис Колесніков поінформував, що на нараді, яка проходить 16 березня у Міністерстві фінансів, вирішуватиметься питання виділення коштів у другому півріччі, "щоб міста Євро-2012 відповідали рівню турніру".

"Підготовка має багато складових, і по кожній з них йде напружена планова робота. Всі напрямки підготовки до Євро-2012 закриті", – підкреслив Віце-прем’єр.

Читайте також:

"Олімпійський" повинен коштувати близько 550 мільйонів доларів

Азаров: Україна встигає зі всіма об'єктами Євро-2012

УЄФА заробить на квитках Євро-2012 близько 100 мільйонів євро

НАТО допоможе Україні з безпекою під час Євро-2012

ВідеоКолесніков: в Україні не вистачає якісного менеджменту до Євро-2012

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: