Колесніков: Євро-2012 треба було віддати Ахметову

Борис Колесніков був би не проти віддати підготовку до чемпіонату Рінату Ахметову.

Борис Колесніков
УНІАН
Борис Колесніков
Віце-прем'єр з питань Євро-2012 Борис Колесніков був би не проти віддати підготовку до чемпіонату Рінату Ахметову. Про це урядовець заявив в інтерв'ю радіостанції "Ехо Москви".

- Ви знаєте, в Росії іноді говорять, треба віддати проблему багатій людині, і вона її вирішить. Ось, Роману Абрамовичу віддали Чукотку, на Чукотці все зросло. Можливо, треба було віддати Євро-2012 Рінату Ахметову?
- Так. Тоді однозначно ми були б зараз набагато ближче до мети, ніж знаходимося на даний момент. Але, все-таки, потрібно розуміти, що провести чемпіонат Європи не зможе жодна громадська організація, навіть людина, яка шалено любить футбол і має можливість. Тут воля держави переважаюча, де б це не було.

Ось, дивіться, Ванкувер витратив 10 мільярдів доларів на підготовку зимової Олімпіади. Ну, зимова - це не літня Олімпіада. Скільки витратила Москва свого часу, вже не можливо порахувати.

- Скільки Сочі витратить, теж не порахувати?
- Так. Ну, це імідж. З іншого боку, це розвиває національну інфраструктуру. Адже, прямих витрат на Євро в України всього 700 мільйонів доларів.

- Ну, за це нічого не можна побудувати.
- Це два стадіони. А все інше - це національна інфраструктура, яку так чи інакше все одно треба будувати. Раніше чи пізніше, але бажано раніше. Це нові дороги, нові аеропорти, дає нову можливість регіонам країни.

Читайте також:

Ахметов за рік заробив 4,5 млн гривень, і все вклав у бізнес

Колесніков: Донецьк не в змозі прийняти фінал Євро-2012

Колесніков: реконструкція НСК "Олімпійський" - це груба помилка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: