Колесніков збереже для Львова Євро-2012

Борис Колесніков приїде з візитом до Львова, щоб вивчити ситуацію з підготовкою міста до єврочемпіонату з футболу.

Борис Колесников
ТСН
Борис Колесніков
Новообраний віце-прем'єр з питань "Євро-2012" Борис Колесніков у вівторок, 16 березня, приїде з візитом до Львова, щоб вивчити ситуацію з підготовкою міста до єврочемпіонату з футболу.

"Мета візиту один: ми повинні терміново втрутитися в ситуацію, щоб Львів зберіг за собою право приймати чемпіонат Європи з футболу", - повідомив Колесніков.

За його словами, на сьогодні у Львові два об'єкти знаходяться в зоні ризику за термінами. Це аеропорт та стадіон.

Колесніков має намір відвідати Львів разом з новими міністрами: міністром сім'ї, молоді та спорту Равілем Сафіулліним і міністром транспорту і зв'язку України Костянтином Єфименком.

Віце-прем'єр має намір зустрітися з підрядниками з будівництва стадіону та аеропорту, мером міста для "об'єктивного вивчення" стану справ.

Колесніков запевнив, що Львів ще має шанс не втратити Євро-2012.

"Думаю, що з огляду на сучасні технології, ми зробимо все можливе і неможливе, щоб всі об'єкти були побудовані в терміни. А самі львів'яни хочуть "Євро"! Значить, буде "Євро". Я ж не Васюник, щоб жартувати", - відзначив віце-прем'єр.

Зазначимо, що заміна Львова на інше місто неможлива. У випадку, якщо Львов не зможе приймати матчі Євро-2012, чемпіонат пройде у трьох українських містах.

Читайте також:

Віце-президент "Шахтаря" буде головним по Євро-2012

У Польщі затримано китайську контрабанду з символікою Євро-2012

Суркіс: заміна Львова на Дніпропетровськ неможлива

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: