Колишній партнер звинувачує команду Кличка в крадійстві

Голова К2 East Promotions Вадим Бухкалов має претензії до промоутерської компанії братів Кличків.

Голова К2 East Promotions Вадим Бухкалов звинувачує промоутерську компанію братів Кличків в тому, що вони незаконно забрали собі боксерів після розколу компанії К2 East.

"Якщо говорити юридичною мовою, то є контракти боксерів, які залишилися у мене, і є контракти, які вкрав перед відходом генеральний директор К2 East Promotions Олександр Красюк. Є ще ряд позовів. Наприклад, некоректна передача торгової марки К2 East Promotions. Виявляється, Віталій Кличко вийшов зі складу засновників не в лютому, а ще раніше, в січні, Красюк ж безкоштовно передав торгову марку К2 East Promotions компанії К2 Promotions Ukraine, і навіть договору ніякого не залишив. Є багато юридичних нюансів, і нехай ними займаються юристи та правоохоронні органи", - сказав Бухкалов.

Букхалов розповів, як тепер розвивається компанія К2 East Promotions. "Зараз на контракті у нас дев'ять боксерів, з якими ми і плануємо продовжувати співпрацю. На жаль, деякі з них ведуть себе не цілком коректно по відношенню до своїх зобов'язань, і ми маємо намір відстоювати свої права в суді. У компанії Степана Черновецького Elite Boxing Promotion є ще 6 боксерів. Він зробив нам взаємовигідну пропозицію, і вже можна офіційно говорити про злиття наших компаній. З приводу назви майбутньої компанії ми поки не визначилися, але прив'язуватися до К2 East Promotions, швидше за все, не будемо.

Щодо планів на майбутнє хочу сказати, що вже цього літа проведемо турнір, який на власні очі зможуть побачити 100 тисяч глядачів", - додав Бухкалов.

Зазначимо, що К2 East Promotions об'єдналась з Elite Boxing Promotion, головою якої є син мера Києва Степан Черновецький.

Нагадаємо, що К2 East Promotions виникла в результаті розколу компанії К2 East після відходу з неї Віталія Кличка.

Читайте також:

Кличко готовий битися з Сосновським всі 12 раундів

Віталій Кличко отримає кулак Тайсона

Кличко назвав Хея великим базікою і хвальком

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: