Колліна розпочав перевірку "фізики" українських арбітрів

Група футбольних арбітрів, що обслуговують матчі Прем'єр-ліги, проходила тести з метою оцінки функціонального стану кожного з них.

У вівторок, 3 серпня, під керівництвом куратора системи арбітражу в Україні П'єрлуїджі Колліни група арбітрів, що обслуговують матчі Прем'єр-ліги, проходила тести з метою оцінки функціонального стану кожного з них. На базі інформації, отриманої у київському Національному університеті фізичного виховання та спорту, розроблятимуться персональні програми підготовки суддів та оптимізації процесу їхнього тренування.

"Арбітр повинен мати належний функціональний рівень для того, аби швидко пересуватися по полю під час гри, займати потрібні позиції та приймати рішення в стані високих фізичних навантажень, − зазначив італійський фахівець. − Враховуючи фізичні можливості та особливості кожного арбітра, а також його вік, ми зможемо покращувати індивідуальну підготовку суддів задля максимально успішної роботи на матчах".

"Сьогодні за допомогою спеціального приладу, прикріпленого до тіла арбітра, ми отримали його особисті покажчики при тренуванні, − додав Колліна. − Ці дані заноситимуться у комп’ютер та будуть доступні координатору. Таким чином ми можемо  постійно слідкувати за фізичною підготовкою рефері та оцінювати його фізичний стан. І відповідальна особа контролюватиме, перевірятиме та аналізуватиме роботу, виконану кожним арбітром при тренуванні".

Наступного понеділка аналогічні тести здаватиме друга група арбітрів, які залучаються до обслуговування матчів української Прем’єр-ліги.

Читайте також:

Голкіпер "Зорі" побив Годуляна у матчі чемпіонату України (відео)

Колліна хоче вивести українське суддівство на найвищий рівень

Колліна покарає суддю матчу "Динамо" - "Таврія"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: