Коломойський: два президенти не мали права голосу

Власник "Дніпра" Ігор Коломойський заявив, що його команда не матиме спільних справ з Прем'єр-лігою .

- Як прокоментуєте вибори президента Прем'єр-ліги, що відбулися напередодні?
- А чому ви вирішили, що вибори відбулися?

- Кандидатуру Данілова підтримали представники 11 клубів елітного дивізіону, що складає і кворум, і переважну більшість...
- У тому-то й справа, що голосували представники, а не президенти клубів, хоча в свій час ми чітко домовлялися про зворотне і навіть зафіксували домовленість документально. Цей момент я назвав би ключовим – якщо, звичайно, вивести за дужки нашу думку про те, що Прем'єр-ліга насамперед нелегітимна в юридичному сенсі. Провівши вибори таким чином, ця організація дискредитувала себе не в квадраті, а в кубі або навіть у четвертому ступені. На зборах були присутні лише три президенти, з яких два не мали права голосу.

- Кого ви маєте на увазі?
- Звичайно ж, президентів "Оболоні" та "Закарпаття". Згідно з процедурою, ми повинні були прийняти ці клуби до лав Прем'єр-ліги, одночасно вилучивши "Львів" та "Харків". До речі, ви знаєте чому президенту львівських "городян" Кіндзерському не дозволили взяти участь у виборах? Тому, що його клуб, як і раніше, входить до складу ліги. Не треба бути юристом, щоб зрозуміти: на тій же підставі повинні були відмовити і Данілову.

- Чим, на ваш погляд, така приваблива посада голови Прем'єр-ліги?
- Ця організація розпоряджається чималими сумами. Я недавно поцікавився, які гроші надходять в клуб у вигляді внесків, і які – у вигляді штрафів. Ви в курсі, до речі, що ліга не має права стягувати штрафи, тому, накладаючи стягнення, просить клуб вказувати в платіжному дорученні, що переводяться... додаткові внески. Словом, ситуація дивна, але ми розуміємо, що важливіше за все – чемпіонат та вболівальники, які хочуть бачити гру улюбленої команди і отримувати від неї задоволення. Тому для себе ми вирішили: у внутрішніх змаганнях беремо участь, але з Прем'єр-лігою справ не маємо.

- А як бути з телевізійними правами?
- Думаю, що п'ять клубів, які не підтримали рішення зборів, можуть створити свій власний пул. Не думаю, що він буде нецікавим публіці. А що стосується виключення тієї чи іншої команди з ліги, то практично не сумніваюся, що подібне рішення буде заблоковано виконкомом національної федерації.

Читайте також:

Віталій Данілов - президент Прем'єр-ліги

Коломойський: я не визнаю Прем'єр-лігу

Суркіс: У Данілова руки короткі, щоб зняти "Динамо"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: