Колосков: Євро-2012 - це перемога виключно Суркіса

В'ячеслав Колосков висловив свою точку зору про ситуацію, що склалася у верхніх ешелонах українського футболу.

Вячеслав Колосков
sovsport.ru
В'ячеслав Колосков
Колишній віце-президент ФІФА, екс-член виконкому УЄФА і нинішній почесний президент РФС В'ячеслав Колосков висловив свою точку зору про ситуацію, що склалася у верхніх ешелонах українського футболу.

"Судячи з публікацій у пресі, події сьогодення в Україні є найтиповішим випадком втручання державних органів у роботу футбольних федерацій. Коли інформація про те, що в багатьох регіональних федераціях кілька разів скликалися загальні збори, щоб домогтися проведення позачергового конгресу ФФУ, стала надбанням ФІФА, пішла негайна, справедлива і абсолютно закономірна реакція.

Я підкреслюю: листи та резолюції УЄФА і ФІФА - не спроба залякати, а реальна оцінка ситуації, що склалася і своєчасне попередження про санкції, які неодмінно будуть в тому випадку, якщо нічого не зміниться. І людям, які ініціювали такий стан речей і опинилися в епіцентрі конфронтації, я б порадив організувати мирний діалог і прийти до компромісу, який здається цілком можливим.

Я впевнений, що все що відбувається - не більше, ніж сплеск емоцій, і ніяких об'єктивних підстав виступати проти нинішнього керівництва ФФУ не існує. Протягом п'ятнадцяти років я був членом виконкому УЄФА і хочу вам сказати, що Україна значилася і числиться в цій організації на дуже хорошому рахунку.

Більш того, федерація вашої країни неодноразово отримувала всілякі нагороди за розвиток масового й дитячо-юнацького футболу, за введення в загальноосвітніх школах уроків спорту номер один, за будівництво майданчиків зі штучним покриттям останнього покоління, за успішні виступи молодіжної та національної збірних на найбільших континентальних і світових форумах.

Саме час замислитися над питанням: чи не занадто дорого можуть обернутися спонтанні емоції українському футболу і вашій державі в цілому? Не слід забувати, що цього року в УЄФА і до ФІФА пройдуть чергові конгреси, на яких Мішель Платіні і Йозеф Блаттер, безсумнівно, будуть знову обрані на свої посади. Україна повинна розуміти, що в цих керівниках потрібно бачити не ворогів, а партнерів. І це дуже серйозна причина переглянути свої позиції та згладити напругу", - заявив Колосков.

"Хочу відзначити, що президент ФФУ сам виграв тендер на право прийняття Євро-2012, тому що не вилазив з літака, літав по всіх європейських країнах, зустрічався з членами виконкому... Ми з колегами, в процесі пропаганди заявки Росії на ЧС-2018 робили те ж саме, проводячи презентації для всіх членів виконкому ФІФА, постійно виступаючи на конгресах конфедерацій, цілеспрямовано доводячи переваги нашого проекту. І в кінцевому підсумку така стратегія принесла свої плоди. Проте якщо у нас цим займався згуртований колектив однодумців, то у вас всю титанічну роботу виконав один-єдиний чоловік. Його звуть Григорій Суркіс", - додав Колосков.

Читайте також:

Суркіс: не можна допустити дискваліфікації України

Янукович заявив, що Україна не втратить Євро-2012

УЄФА погрожує забрати Євро-2012 в України

Кравчук закликає припинити клоунаду проти українського футболу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: