Команда BMW Sauber залишається незмінною

Нік Хайдфельд і Роберт Кубіца залишаться пілотами команди "Формули-1" BMW Sauber і на наступний сезон.

Кубіца - Хайдфельд
Керівництво BMW Sauber задоволено результатами, які показують пілоти цієї команди Роберт Кубіца (ліворуч) та Нік Хайдфельд (праворуч) в нинішньому чемпіонаті світу "Формули-1".
Німецько-швейцарська стайня BMW Sauber ухвалила рішення продовжити контракти з бойовими пілотами команди німцем Ніком Хайдфельдом і поляком Робертом Кубіцею

Обидва гонщики, які займають, відповідно, четверте і п'яте місця в загальному заліку чемпіонату світу "Формули-1", залишаться в команді на наступний сезон, передає Autosport. 

Коментуючи продовження контрактів, директор BMW motorsport Маріо Тайссен, зокрема, відзначив, що обидва пілоти дуже сильно проводять нинішній сезон, і зусилля Хайдфельда і Кубіци дозволяють команді упевнено займати третє місце в загальному заліку чемпіонату світу вслід за абсолютними лідерами, McLaren і Ferrari. 

Тайссен підкреслив, що склад пілотів дозволяє команді з оптимізмом дивитися в майбутній сезон і розраховувати на великі успіхи. 

Цікаво, що про продовження контракту з Хайдфельдом не було відомо до 21 серпня, а чутки відправляли німця в іншу команду, тоді як договір з Кубіцею був підписаний раніше. 

Про те, хто буде основним тест-пілотом команди, BMW Sauber оголосить пізніше. 

Нинішній тестер німець Себастьян Феттель підписав контракт на роль бойового пілота з командою Toro Rosso, в якій він зайняв місце звільненого американця Скотта Спіда.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: