Команда Сергія Реброва вилетіла з азіатської Ліги чемпіонів

Український наставник не зумів вивести колектив до наступного раунду.

Саудівський "Аль-Ахлі", який очолює український тренер Сергій Ребров, зазнав невдачі в азіатській Лізі чемпіонів.

Слід зазначити, що колектив екс-керманича київського "Динамо" зупинився у турнірі на стадії чвертьфіналу. "Аль-Ахлі" за сумою двох зустрічей поступився іранському "Персіполісу" із рахунком 3:5.

Вирішальним став матч-відповідь між цими колективами, де команда Реброва програла із рахунком 1:3. Цікавий той факт, що протягом 70 хвилин "Аль-Ахлі" грав у більшості, проте, два голи з пенальті від суперника остаточно поховали надії команди із Саудівської Аравії на продовження боротьби у турнірі.

У внутрішньому чемпіонаті Ребров здобув одну перемогу та зазнав однієї поразки - зараз його підопічні розташовуються на 5 позиції.

Нагадаємо, що Сергій Ребров став головним тренером "Аль-Ахлі" на початку липня 2017 року. До цього тренер протягом трьох років очолював київське "Динамо".