Команді McLaren визначили суму штрафу

Всесвітня Рада з автоспорту повідомила, что остаточна сума штрафа, який виплатить команда McLaren, складатиме 50 млн. доларів.

"Формула-1"
Після підрахунку доходів від телетрансляций і розподілу їх між командами, визначилася сума, яку доведеться заплатити McLaren, щоб виконати умови штрафу, накладеного Всесвітньою Радою з автоспорту FIA після розслідування справи про шпигунський скандал. Сума складає 50 мільйонів доларів, повідомляє F1 News. 

Втративши очки, зароблені в залік Кубка Конструкторів в Угорщині, команда McLaren (без дискваліфікації, накладеної рішенням Всесвітньої Ради) закінчила б сезон на другому місці. 

Виходячи з цього, комерційні служби чемпіонату повідомили суму призових в FIA, і федерація оголосила остаточний розмір штрафу — 50 мільйонів доларів. 

"У грудні 2007 року команда McLaren повинна заплатити 50 мільйонів доларів відповідно до рішення Всесвітньої Ради FIA від 13 вересня. 

Ця сума піде до Фонду розвитку, який підтримує національні федерації і програми підвищення безпеки в автоспорті. Представники Ferrari і McLaren можуть приєднатися до правління Фонду".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: