Коноплянка допоміг "Шальке" здолати суперника у Бундеслізі

Українець вийшов у стартовому складі.

"Шальке", за який виступає український футболіст Євген Коноплянка, переміг "Фрайбург" у рамках 11-го туру чемпіонату Німеччини із рахунком 1:0.

Єдиний гол у зустрічі було проведено на 62-й хвилині - автором переможного м'яча став півзахисник гостей Даніель Каліджурі.

Що стосується Коноплянки, то він був замінений на 65-й хвилині - замість нашого співвітчизника на поле з'явився Амін Аріт. Перед цим, Євген отримав невелике пошкодження, яке на деякий час навіть вивело його з гри.

"Кобальтові" у підсумку зуміли втримати переможний результат та отримати необхідну перемогу - наразі, в активі "Шальке" 20 балів та 4 позиція у турнірній таблиці. Сам Коноплянка у цьому розіграші Бундесліги взяв участь у 11 матчах та відзначився при цьому 1 забитим м'ячем.