Коноплянка допоміг "Шальке" здолати суперника у чемпіонаті

"Кобальтові" забезпечили собі 2 місце.

"Шальке", за який виступає українець Євген Коноплянка, переміг на виїзді "Аугсбург" з рахунком 2:1.

Гості вийшли вперед на 23 хвилині протистояння - Тіло Керер відзначився у сітці воріт суперника. Тим не менш, за чотири хвилини господарі зуміли відновити рівновагу - Філіп Макс забив у ворота "кобальтових" після передачі у виконанні Даніеля Байєра.

Переможний гол команда Доменіко Тедеско оформила на 34 хвилині - нападник "Аугсбурга" Альфред Фінбогассон зрізав м'яч у свої ворота, подарувавши таким чином "Шальке" чергові три бали.

Що стосується Коноплянки, то він провів на поле увесь матч та був одним з найактивніших. На 32 хвилині гравець збірної України навіть міг забити, проте на його шляху стала стійка воріт. У цьому сезоні Коноплянка вже провів 26 поєдинків, у яких він забив 4 голи та віддав 5 результативних передач.

Після цієї перемоги "Шальке" за тур до кінця Бундесліги забезпечив 2 сходинку. Наразі в їхньому активі 60 очок. Що стосується "Аугсбурга", то він залишився з 41 пунктом на 11 позиції.