Коноплянка показав ритуал перед матчами збірної України, після якого Зінченко забив

Женя каже, що тепер робитиме так постійно - на фарт.

Півзахисник збірної України Євген Коноплянка передав гольову естафету Олександру Зінченку.

Обидва забили у матчі 1-го туру Ліги націй проти команди Чехії, гра завершилася з рахунком 2:1.

А після матчу Женя показав новий ритуал, який тепер робитиме перед поєдинками. Він виклав в Instagram відео, як дає Зінченку запотиличник.

"Старий, тепер так завжди перед грою будемо робити на фарт", - написав Коноплянка.

Нагадаємо, Коноплянка зрівняв рахунок перед перервою, а Зінченко приніс перемогу збірній буквально за хвилину до кінця матчу.

9-го вересня збірна України зіграє у Львові зі Словаччиною.  Цей матч, у рамках 2-го туру Ліги націй, відбудеться за порожніх трибун.