Коноплянка приніс перемогу "Шальке" у рурському дербі з командою Ярмоленка

Андрій Ярмоленко опинився поза заявкою.

"Шальке" у рамках 30 туру чемпіонату Німеччини здолав вдома дортмундську "Боруссію" з рахунком 2:0.

Господарі відкрили рахунок на 50 хвилині зустрічі - український півзахисник Євген Коноплянка, отримавши передачу від партнера, пробив з середньої дистанції без шансів для голкіпера гостей.

Могли дортмундці мінімум двічі відзначатися у сітці воріт "кобальтових", проте удари у виконанні Марко Ройса та Крістіана Пулішича виявилися неточними. Зазначимо, що інший українець Андрій Ярмоленко, який представляє "Боруссію", опинився поза заявкою команди.

Другий гол "Шальке" забив на 82 хвилині, коли Налдо ідеально виконав штрафний удар.

Радість футболістів Шальке
Reuters

Таким чином, перегравши "Боруссію", "Шальке" закріпив за собою другу сходинку у турнірній таблиці - наразі в їхньому активі 55 очок. Дортмундці тепер відстають від свого запеклого ворога на чотири бали.