Контадор теж вживав допінг?

Німецький експерт з питань допінгу Вернер Франке стверджує, що у нього є докази вживання допінгу переможцем "Тур де Франс-2007".

Контадор
Після перемоги на "Тур де Франс-2007" Альберто Контадора зустрічали на Батьківщині як справжнього героя нації. Але, як виявилося, йому також не вдалося уникнути звинувачень у застосуванні заборонених препаратів.
Відомий німецький фахівець з питань допінгу Вернер Франке заявив, що має у своєму розпорядженні дані про те, що переможець велобагатоденки "Тур де Франс - 2007" Альберто Контадор вживав допінг. 

Франке стверджує, що в 2006 році іспанець застосовував відразу два види заборонених препаратів. 

Німецький експерт згадав торішнє антидопінгове розслідування в Іспанії, що одержало назву Operation Puerto. За словами Франке, у нього є документи, які доводять, що Контадор вживав заборонені препарати HMG-Lepori, який збільшує вміст тестостерону, і TGN, який вважається засобом від астми. 

У 2006 році іспанський велогонщик виступав за команду Liberty, яка перед початком "Тур де Франс – 2006" опинилася в центрі допінгового скандалу. Контадор був змушений пропустити торішню "Велику петлю", однак сам спортсмен стверджував, що опинився у невдалий час у невдалому місці. 

Під час "Тур де Франс 2007 року іспанець, який на даний час виступає за Discovery Channel, здавав кілька допінг-проб, але усі вони дали негативний результат.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: