Костя Цзю побив абсолютну чемпіонку з боксу

Цзю на спільному тренуванні не став шкодувати абсолютну чемпіонку світу з боксу росіянку Наталію Рагозіну.

Абсолютна чемпіонка світу з боксу росіянка Наталія Рагозіна у рамках підготовки до бою проти американки Лаури Ремсі, який намічено на 3 липня, привернула до тренувань знаменитого російського боксера Костянтина Цзю.

Цзю на спільному тренуванні не став шкодувати дівчину. Вправи на статику, які Цзю робив з Рагозіною під час тренувального заняття, трохи нагадували тортури. "Все, не можу більше!" – кілька разів виривалося у Рагозіної. "Можеш, можеш", - спокійно говорив Костя, і виявлялося, що дійсно могла.

Робота йшла в основному над ближнім боєм. Не обійшлося і без спарингу на тренуванні: "Просто звір якийсь! Я йому кажу: "Пожалій же ти мене, нарешті", а він: "Я тебе після бою пошкодую". Насправді, звичайно, спасибі йому велике за такий підхід ", - подякувала іменитому боксеру Рагозіна.

"З Костею ми, перш за все, попрацювали над ближнім боєм, над ударами по корпусу, били лівий по печінці і правий знизу, ну і в голову теж. Адже я знаю, що моя наступна суперниця буде проривався ближче до мене, ось і треба відпрацювати те, як я її там зустрічати буду. Суперниця буде потужна, але я з нею розберусь. Костя показав мені, як можна ефективно працювати в ближньому бою", - розповіла Рагозіна.

Коментуючи факт залучення Цзю до своїх тренувань, Рагозіна зауважила: "Знаєте, все поступово перетворюється в рутину, тренуєшся до сьомого поту день за днем, а з приходом Цзю якось змінилася обстановка. Це теж допомагає, не кажучи вже про те, що він мені показав. Ми тут з ним і боксували і боролися. Жартуючи, звісно, але і всерйоз теж трішки. Загалом, набралася я з ним сил", - запевняє російська чемпіонка.

Про незвичайні спаринги розповів і Костя Цзю: "Я з нею вперше працював, так що це було більше знайомство, ніж робота. Враження дуже хороше. Як для жінки у Рагозіної дуже сильні та жорсткі удари. Швидкість хороша, але можна збільшити. А ось працездатність треба піднімати однозначно. Техніка у Наталії дуже непогана. Вона думаюча людина, хоче не просто повторювати, а розуміти, що вона робить. А потім їй просто цікаво. Покажеш їй щось – так у Наталі аж очі горять ", - підбив підсумок тренуванню іменитий боксер.

Читайте також:

Володимир Кличко: ніколи не буду битися з братом

Володимир Кличко знайшов заміну Девіду Хею!

Бій Кличко - Хей скасовано

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: